Autor Wątek: Zjazd szkolny  (Przeczytany 5592 razy)

cdjart

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Zjazd szkolny
« dnia: Marzec 16, 2014, 22:21:24 »
Zapraszam całą klasę #c z klasztornej do dyskusji o dżamprezie po dziesięciu latach.
Nie mam czasu na takie pierdoły, więc idę ratować świat  8)

JOOZIA (Asia.J.)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Zjazd szkolny
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2014, 23:31:56 »
Ello! Jestem za inicjatywą spotkania się z całym rocznikiem w Jamajce. Żyję nadzieją, że w zjeździe weźmie udział wielu z Was i marzę o tym, żeby spotkanie doszło do skutku. No dobra, trochę się ekscytuję ale myślę, że warto się z Wami wszystkimi zobaczyć. Nie mam informacji jak to będzie z frekwencją wśród innych klas. Jeśli chcecie, żeby pomysł ze zjazdem wypalił to informujcie znajomych z naszego rocznika.

Czy ktoś ma jakiś pomysł jak zorganizować kontakt z Martą Dobrzyńską i Agą Sikorską? Niby Maras W. zadeklarował swoją pomoc  w tej sprawie ale czy mu wierzyć??

Halina

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Zjazd szkolny
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 18, 2014, 09:38:54 »
Hej, ja też jestem za Jamajką, ale jak większość nie chce tam iść to się podporządkuje. Niestety kontaktu z dziewczynami nie miałam. Pozdro Halina

Marta T.

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Zjazd szkolny
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 18, 2014, 11:11:58 »
Cieszę się, że nie tylko ja jestem za Jamajką ! Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję do zobaczenia!

Iga

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Zjazd szkolny
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 19, 2014, 06:10:05 »
Jóźwa!!! kazałaś mi zorganizować drugą imprezę a idziesz na pierwszą?! ja też się zajmę  ratowaniem świata bo tych ludzi z Jamajki  to nie znam ;D

Krancka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Zjazd szkolny
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 19, 2014, 21:43:08 »
Cześć!!! ja też jestem za spotkaniem w Jamajce ;-)
Pozdrawiam!!!

JOOZIA (Asia.J.)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Zjazd szkolny
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 19, 2014, 23:18:49 »
Igucho, od początku byłam za Jamajką i nawet tłumaczyłam Ci dlaczego!! Polecam Lecytynke:) Nie upieram się za tą restauracją i jeśli większość zechce spotkać się gdzie indziej to też tam dotrę.

W imieniu PATRYKA, który drugi dzień z rzędu cieszy się z narodzin swojej córeczki i czynnie uczestniczy w pępkowym, oznajmiam że szczęśliwy Tata też chętnie zobaczy się z nami w Jamajce!

ASIA CZ., mimo iż popiera ideę zjazdu naszego rocznika nie będzie mogła uczestniczyć w spotkaniu ponieważ leci w podróż służbową do Dubaju. Jest czego zazdrościć!

Za ASIĘ S. możemy trzymać kciuki za szczęśliwe narodziny potomka. Nieobecność będzie zatem usprawiedliwiona.

ADRIAN K.  jak przystało na zawodowego strażaka  JRG 6 w Poznaniu będzie 30 maja 2014 r. na służbie.

DAWID S. też zgłosił swoje niestawiennictwo do szkoły.

Czekajmy zatem na decyzje innych!
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2014, 23:21:38 wysłana przez JOOZIA (Asia.J.) »

DorotaJ

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Zjazd szkolny
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 20, 2014, 21:45:48 »
Ho ho widzę ,że dyskusja aż wrze.....
Wybaczcie ,że tak późno ale miałam problemy z komputerem.
Ja chciałam powiedzieć ,że chętnie się wybiorę na spotkanie jakiekolwiek-byle się wymknąć z domu:)
Jeżeli będą chętni w Jamajce -może być, jeżeli pod Neptunem-też chętnie posiedzę sobie nad jeziorkiem....najważniejsze żeby omówić jedną kwestię: czy "Chłopi" to epopeja narodowa?

Justyna S.

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Zjazd szkolny
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 21, 2014, 17:30:09 »
Witacie Kochani  :)

generalnie jestem za spotkaniem w Jamajce, ale jeżeli większość uzna, że lepiej spotkać się w innym miejscu to się dostosuje.
Szkoda tylko, że nie będziemy w komplecie  :(

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie
Justyna S.

PS. Kto by pomyślał, że to już 10 lat! Starzejmy się moi Drodzy!

Iga

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Zjazd szkolny
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 21, 2014, 18:25:59 »
ty kłamko! ja Ci kupię  tą lecytynkę bo nie pamiętasz że był świadek naszej rozmowy, i to z naszej klasy!!!! :P mam Cię! ;)

JOOZIA (Asia.J.)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Zjazd szkolny
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 21, 2014, 21:15:54 »
no to ujawnij świadka! nie przypominam sobie by ktoś był przy naszej rozmowie :P

Marcin, Paulina i Dorota U.  też się wstępnie wpisują na listę chętnych.

Marek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Zjazd szkolny
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 22, 2014, 11:36:24 »
Hej!
Sory, że tak późno,ale miałem baaardzo dużo pracy pomagając biednym osobom niepełnosprawnym odmienić swój los dzięki Wspaniałej Unii E. Jak to mawiamy w naszym urzędzie: "Bez lansu nie ma awansu", a więc przedstawiam jako dowód: http://www.tvkujawy.pl/plugins/system/videobox/player.php?video=http://archiwum.tvkujawy.pl/2014/puls_miasta/03_marzec/17.mp4&autoplay=1&start (od 7'02''), http://www.toruntv.pl/movie/show?id=4004 oraz: http://www.radiopik.pl/2,13297,spotkanie-informacyjne-nt-unijnego-wsparcia-dla-
Wszelkie uwagi będą cenne, tylko nie mówcie, że wyłysiałem, bo to oczywista nieprawda!

Dobra, do rzeczy. Jestem jak najbardziej za spotkaniem z Wami oraz Panią Wojnowską. Będzie cudnie! Co do miejsca, to ze względu, iż będzie większa liczba osób najlepszym miejscem będzie owa Jamajka. Myślę, że raz na dziesięć lat kwota 130 zł nie powinna być problemem (nawet dla alimenciarzy;).

Także ja się zgłaszam i mam nadzieję, że zgłosi się jak najwięcej osób z naszej wspaniałej i mocno zżytej klasy "c" oraz innych!


Ania Kozłowska

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Zjazd szkolny
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 22, 2014, 14:51:19 »
No dobra, sława Wiśniewskiego mnie przekonała  :P (i wcale nie ma to nic wspólnego z tym, że wydzwania do mnie od rana!) Skoro większość wybiera się do Jamajki ja też tam przybędę  ;)

Iga

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Zjazd szkolny
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 22, 2014, 17:41:01 »
 ???bo Marek bada rynek....ale jego głos w słuchawce i pewne wspólne zwierzenia zmiękczyły me nieczułe serce :-*
co nie znaczy, że puszczam w niepamięć tą zdradę :'(

Basiek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Zjazd szkolny
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 23, 2014, 20:36:48 »
Ja się piszę na spotkanie w wersji mniej oficjalnej:)

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
yourname vagraciborz sod najlepszemeble nielegalnewyscigi